piątek, 25 marca 2016

Moja wirtualna kartka dla każdej z Was:))

Moja wirtualna kartka dla każdej z Was:))
Witajcie Kochaniutkie:)
Postanowiłam zrobić karteczkę. Robiłam kilka lat temu kartki, ale to były bardziej księgi okolicznościowe, za to teraz, po tym jak otrzymałam od Was troszkę przydasi, postanowiłam zrobić taką zwykłą karteczkę. Jedną z pierwszych. Muszę powiedzieć, że jest to kartka specjalnie dla Was, w załączeniu do życzeń:) 

TYLKO!!! Bardzo proszę o wyrozumiałość dla mnie. Nie mam wiadomo wprawy. Nie mam wielu materiałów. Starałam się zrobić coś z tego co mam. Wiem, że za jakiś czas będę śmiała się z tej mojej prostej kartki, bo tak to zazwyczaj funkcjonuje. Najczęściej z perspektywy czasu bawią nas jedne z pierwszych prac:) 
Dodam jeszcze, że najmniej jestem zadowolona z napisu (właściwie to w ogóle mi się nie podoba). Karteczkę musiałam zrobić szybciutko dziś, albo wcale. Jutro wyjeżdżamy, więc mam pakowanie. Toteż miałam malutko czasu, gdy Jagódka spała. Napis zrobiłam odręcznie. I jest jaki jest. Następnym razem, jeśli następny raz będzie, wydrukuję sobie ładniejszy:)) No dobrze, dość tłumaczenia się, pokazuję kartkę:

sobota, 19 marca 2016

DIY Wielkanocny Zajączek - nakładka na jajko.

DIY Wielkanocny Zajączek - nakładka na jajko.
Witajcie:)  Zapraszam Was dziś na kursik/DIY . Do przygotowania mamy nakładkę na jajko w postaci zajączka ze sznurka jutowego. Mam nadzieję, że kursik Wam się spodoba i wykorzystacie mój pomysł:))

WIELKANOCNY KRÓLICZEK - NAKŁADKA NA JAJKOPotrzebujemy: 
kartkę z bloku technicznego
dwustronną taśmę klejącą 
sznurek jutowy
nożyczki
klej na gorąco

piątek, 11 marca 2016

Trampki niemowlęce, DIY HOME i książka.

Trampki niemowlęce, DIY HOME i książka.
Hej, hej:)

W zeszłym roku zrobiłam trampki na zamówienie. Oczywiście zeszło mi z pokazaniem i gdy straciłam zdjęcia, (może pamiętacie) to te również. Udało mi się jednak z wiadomości Fb pobrać te trzy poniższe i tylko takimi dysponuję. Muszę Wam powiedzieć/napisać, że te butki robiłam nieco innym wzorem niż ten. Zmodyfikowałam go sobie i teraz wydaje mi się, że trampki wyglądają ładniej. Jestem z nich szczególnie zadowolona i chyba są najładniejsze ze wszystkich, które dotąd robiłam.
Miałam wielki plan i nawet Wam obiecywałam ten nowy wzór, ale minęło tyle czasu, że nie jestem w stanie tego, ot tak ogarnąć, tym bardziej, że bucików już nie mam. Musiałabym je znów robić a teraz nie mam takiej potrzeby. Jednak jeśli kiedyś będzie więcej czasu, lub okazja do ich wykonania to na pewno odświeżę wzór, który już znacie.

Instagram

Copyright © 2014 Moje Pasje , Blogger