czwartek, 24 lipca 2014

Lala wygrana w Candy:)

Lala wygrana w Candy:)
A więc dziś przychodzimy tak szybciutko się pochwalić naszą nową i do tego pierwszą w życiu lalą:)
Wzięłam udział w Candy na blogu Łasica Hand Made i okazało się, że miałam szczęście:)  Po kilku dniach zamieszkała z nami lala, która miała już swoje imię Julia.
Muszę Wam powiedzieć i to z całą odpowiedzialnością, że na żywo lala jest jeszcze piękniejsza i bardzo, ale to bardzo dopracowana. Dlatego zachęcam do zajrzenia na blog Asi, bo znajdziecie tam całe mnóstwo podobnych równie pięknych rzeczy.
Jak widzicie właścicielka może nie wygląda na uradowaną ale ściska jak może najmocniej swoją towarzyszkę:):) Można powiedzieć, że wyglądają jakoś tak... biesiadnie, hi,hi:)
Wniosek: lala się baaaardzo podoba:)))
 
Jeszcze raz dziękujemy Asiu za taki piękny, pełen duszy upominek. 
Takie lale są najbardziej wartościowe dla naszych dzieciaczków.
 Gdy patrzę na co poniektóre w sklepach, to nie wiem czy bym się ich nie bała, gdybym była dzieckiem.
Także cieszmy się z naszego świata rękodzielniczego. Mamy ten przywilej, że możemy obdarować nasze dzieci własnymi tworami zrobionymi od serca:) a nasze dzieci, miejmy nadzieję, będą umiały to docenić. Tego bym sobie i Wam życzyła:):)
Pozdrawiam zaglądające do mnie osóbki i dziękuję Wam za obecność:):)

środa, 9 lipca 2014

Schemat kwadratu babuni z sercem i trochę ogrodu.

Schemat kwadratu babuni z  sercem i trochę ogrodu.
 Witajcie:) Ponieważ pod poprzednim postem poproszono mnie o instruktaż na kwadrat babuni z sercem postanowiłam opublikować schemat, który posiadam zamiast instruktażu i mam nadzieję, że taka forma wystarczy:). A przy okazji może jeszcze komuś się przyda. Od razu mówię, że gdy zaczynałam kocyk schemat znalazłam w internecie, ale to było tak dawno, że nawet nie wiem skąd. Mimo, że zapisałam sobie tę stronę w ulubionych, to po zmianie systemu, wyszukiwarki, itp. strona gdzieś przepadła. A dziś pierwszy raz mam dostęp do swojego komputera. Dlaczego? To dziwne, bo w pełni sprawny komputer, po przewiezieniu z miejsca na miejsce podczas przeprowadzki, przestał działać. Byłam bardzo zaskoczona, gdy go włączyłam, ale cóż zrobić...
Musiał pojechać do serwisu, później było oczekiwanie na podłączenie do internetu, no i w końcu mam:):)
A oto schemat:
Tak wygląda w moim wykonaniu:
I jeszcze troszkę naszego ogródka {i przed domu:} nad którym dopiero będę musiała popracować jak Jagódka troszkę podrośnie. Na razie jest jak jest. Ważne, że cokolwiek kwitnie i można cieszyć oczy. Bo ze mną jest tak, że nawet najmniejsza roślinka mnie cieszy. Nie muszą to być ogromne, piękne ogrody, choć może i by się chciało je mieć:) Tylko kto by się tym zajmował? hi,hi:}
Skalniak, który zastałam gdy się tu wprowadziłam, tak pięknie zakwitł:)
I trochę kwiatów:

Chociaż groszek pachnący udało mi się posiać:) więc teraz mogę się cieszyć jego widokiem i zapachem:)
Mam nadzieję, że teraz będę miała coraz więcej czasu, więc nie będzie aż takich długich przerw.
 A w odwiedziny do Was staram się chodzić na bieżąco:}:}
Pozdrawiam letnio i pogodnie, pa, pa...

Instagram

Copyright © 2014 Moje Pasje , Blogger