środa, 15 lutego 2012

Udział w konkursie:) etui wstydliwy zajączek walentynkowy.

Witajcie:) Dziś jest dla mnie wielki dzień. Jestem bardzo radosna i podekscytowana, ponieważ biorę po raz pierwszy udział w konkursie rękodzielniczym:)

Ów konkurs jest organizowany przez serwis MamyCel.pl."Głównym założeniem serwisu mamycel.pl jest przekonanie społeczeństwa do pielęgnacji swoich talentów, pasji oraz rozwoju zainteresowań w celu wykorzystania ich do budowy własnej kariery zawodowej. Portal ma wspomagać rozwój ludzi kreatywnych i utalentowanych, a także dawać inspiracje osobom szukającym natchnienia w interesującym ich rodzaju aktywności. Użytkownicy serwisu będą mogli dzielić się z innymi swoim hobby, zainteresowaniami, talentem oraz będą mieli do dyspozycji znakomite miejsce na rozwój swoich pasji.

Pozwoliłam sobie zacytować informację ze strony profilowej na nk po to, aby zachęcić wszystkich gorąco do odwiedzania serwisu, pod adresem: http://www.mamycel.pl/jak również strony na nk:http://nk.pl/#mamy_cel/gallery/album/3/169.
Zachęcam wszystkich również do udziału w konkursie.

Konkurs jest pod tytułem:

Konkurs fotograficzny na najciekawszy upominek walentynkowy.

Zadaniem jest samodzielne wykonanie, na podstawie własnego pomysłu, dowolną techniką pracy związanej z tematem konkursowym.

Ja wywiązałam się z zadania i w ten sposób powstało: ETUI - WSTYDLIWY ZAJĄCZEK WALENTYNKOWY.


Jest to etui na telefon komórkowy wykonane metodą szydełkową, w kształcie zajączka z długimi uszami. Pełnią one jednocześnie funkcję zapięcia, dzięki czemu kiedy zajączek się zawstydza zakrywa oczka uszami:) Jako guzik przyszyłam trójwymiarowe czerwone serce. Oczy wyszyłam ręcznie włóczką. Uznałam, że taki prezencik może zostać ofiarowany bliskiej osobie z okazji WALENTYNEK:)

Wszystkich gorąco zapraszam do udziału w konkursie, jeszcze jest czas, ponieważ konkurs trwa do 19 lutego:) Także spieszcie się bo to przede wszystkim dużo przyjemności i fajna zabawa:)

1 komentarz:

  1. Zajączek słodki i zabawny ;)) Może i ja się skuszę i wezmę udział w konkursie ;)
    pozdrawiam
    Pati

    OdpowiedzUsuń

Niezmiernie mi miło, że znalazłeś czas na odwiedziny i pozostawienie komentarza. Dziękuję:)

Instagram

Copyright © 2014 Moje Pasje , Blogger