czwartek, 5 kwietnia 2012

Post dedykuję eve-jank:) Weryfikacja obrazkowa.

Jakiś czas temu eve-jank prosiła, aby usunąć weryfikację obrazkową w komentarzach. Wcześniej jakoś nie miałam kiedy się za to zabrać. Jednak kiedy się w końcu za to wzięłam okazało się, że trwa to tylko kilka sekund:)
Zrobiłam to ponieważ stwierdziłam: STOP POCHŁANIACZOM CZASU:) Nasza blogowa koleżanka miała rację. Ja również kiedy odwiedzam Wasze blogi, co robię z ogromną przyjemnością, mam z tym problem. Wszystkie Wasze prace są tak piękne, że aż żal ich nie pochwalić:) jadnak kiedy pojawia się weryfikacja i muszę się wpatrywać w te zamazane literki, później się jeszcze do tego pomylić, cały proces zacząć od nowa, to mam wrażenie, że mój czas nieubłaganie ucieka:( Tym bardziej, że coraz częściej to nie jest już jedno słowo a DWA! Kto wie, może niedługo będą TRZY. Dlatego postanowiłam z tym skończyć. Jak się pojawią u mnie jakieś spamy, bo z tej przyczyny są te weryfikacje, to przecież zawsze mogę sobie to włączyć, prawda?

Tak więc gdyby ktoś chciał skorzystać to odsyłam do eve-jank


http://evejank.blogspot.com/2011/01/poncho-i-noworoczna-prośba-uwolnijcie.html
Pozdrawiam i zachęcam do komentowania - już bez obrazkowego:)

2 komentarze:

  1. Oj kochana bardzo mi jest miło, że mogłam pomóc. Dziękuje za ten post.Weryfikacja nie jest do niczego potrzebna. Ja jej nie mam od początku czyli od 2 lat.Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Popieram w 100%. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Niezmiernie mi miło, że znalazłeś czas na odwiedziny i pozostawienie komentarza. Dziękuję:)

Instagram

Copyright © 2014 Moje Pasje , Blogger